Hlásni pls for Pajhuska:

No coment:
Chceš být SB ?? ... tak tadyk !!!
Chceš abych pro tebe hlásla, navštívila tvůj blog...atd.?? ... tak tadyk !!!


Aktuálně:
Hot or Not s Katy Perry --► CliCk
!!! Třídění SB → here !!!

Hodina narození

31. ledna 2010 v 17:33 | PajhusQa |  Blbosti a blbůstky
Tak co na nás "kecne" hodina narození ?!

00:00 - 02:00 Neznáš hranice
Ráda zkoušíš všechno, co je nové. Zajímá tě, kde jsou hranice, za které už nemůžeš jít. Baví tě pozorovat reakce lidí ve tvém okolí. Právě proto jsi vždycky středem pozornosti všude, kam přijdeš. A to tě opravdu moc těší!
02:00 - 04:00 Obletovaná a hýčkaná
Holky, jako jsi ty, si užívájí života plnými doušky. Při pomyšlení na den strávený nakupováním, na super party nebo na bouřlivý víkend u kamošky doma se ti rozbuší srdce. Pokud jde o lásku, toužíš, aby tě kluci neustále obletali a hýčkal. Jsi prostě takový jejich drahokam.
04:00 - 06.00 Nejlepší kamarádka
Přesně víš, co chceš, a navíc ti nevadí říct to druhým otevřené a na rovinu. Své přátele máš ráda takové, jací doopravdy jsou, protože se nerada přetvařuješ. To stejné očekáváš ty od nich. A právě to z tebe dělá nejlepší kamošku pod sluncem.
06:00 - 08:00 Spoléháš se na srdce
Jsi velmi citlivá a většinou se řídíš svým srdcem. Dokážeš se lidem podívat do duše a poznat, jací jsou a jak se k tobě budou chovat. Právě tenhle radar tě ochrání před špatným výběrem kluka. Díky svému instinktu poznáš, kdo se k tobě hodí a kdo ne.
08:00 - 10:00 Sebejistá a upřímná
Sladká, jemná, společenská-tahle tři slova nejlépe vystihují, jaké jsou holky nerozené v tomto časovém rozmezí. Jednáš na rovinu a díky tomumáš hodně přátel. Tím, že se k druhým chováš hezky od samého začátku, si poměrně snadno získáš jejich důvěru.
10:00 - 12:00 Máš svůj cíl
Holky, jako je Teri Hatcher, neponechávají nic nahodě. Jsou cílevědomé a jdou si tvrdé za svým nejen v životě, ale i v lásce. Vědí zkrátka, jak na to. Jsou rozené mistryně ve flirtování a žádný kluk jim neodolá. Vážné, klobouk dolů!
12:00 - 14:00 Obyčejná holka
Někdy to umíš pořádně rozjet a proměnit se v kočičku, které se všimne každý kocourek. Jsi ráda středem pozornosti, ale jen výjimečné. Ve skutečnosti jsi bóbyčejná holka, která sní o velké a romantické lásce. Nikdy bys nedokázala zradit své přátele.
14:00 - 16:00 Nařízená střela
S tvými láskami je to jako s jízdou na horské dráze. Jednou jsi nahoře, jindy dole. Právě takové vzůšo ale potřebuješ ke svému životu, přestože jsi občas úplně na dně. A pak, přelétavost z tebe dělá nařízenou střelu, a přesně tohle se na tobě líbí tvým kamarádům.
16:00 - 18:00 Stále zamilovaná
Láska je pro tebe ten nejkrásnější cit na světě. Žít bez ní bys nedokázala ani minutu. Jsi neustále zamilovaná do lidí a věcí kolem sebe a mnozí ti to závidí. Ráda děláš lidem radost a svým krásným úsměvem dokážeš potěšit každého.
18:00 - 20:00 Chytrá horákyně
Jakmile někdo potřebuje pomoc, jsi tím pravým člověkem, na kterého se může obrátit. Víš, si rady s každým problémem, a pokud můžeš, pomůžeš. Nikdy se ale nepovyšuješ nad ostatní, a proto nezneužívají tvé ochoty. Pro své okolí jsi velkou oporou.
20:00 - 22:00 Nevypočitatelný mix
Někdy vyzývavá, přitom křehká, jindy divoká a pak zase hned mírná. Jsi prostě nevypočitatelný mix, ve kterém se vyzná jen málokdo. Jsi nepředvídatelná, a pravě proto tě kluci milují. Dokážeš si omotat kolem prstu skoro každého.
22:00 - 24:00 Odmítáš kompromisy
Sbalit tě není vůbec jednoduché. Každý, kdo se o to pokusí, musí být trpělivý a vytrvalí. Víš, co přesně by měl tvůj miláček mít, a nehodláš dělat kompromisy. Hledání pana Dokonalého může sice chvíli trvat - ale věř, že to stojí za to!
Zdroj --► Click
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 * LoWeGiRLs °° * LoWeGiRLs °° | Web | 31. ledna 2010 v 18:02 | Reagovat

04:00 - 06.00 Nejlepší kamarádka
ps : 5 : 45 :* asi :D
______________________Your LucisheQ ♥

2 ♥ MileyIsTheBest♥ afiliates ♥ MileyIsTheBest♥ afiliates | Web | 31. ledna 2010 v 21:29 | Reagovat

18:00 - 20:00 Chytrá horákyně ...hehe..:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama