Hlásni pls for Pajhuska:

No coment:
Chceš být SB ?? ... tak tadyk !!!
Chceš abych pro tebe hlásla, navštívila tvůj blog...atd.?? ... tak tadyk !!!


Aktuálně:
Hot or Not s Katy Perry --► CliCk
!!! Třídění SB → here !!!

Březen 2010

► The End ◄

5. března 2010 v 22:37 | PajhusQa |  Moje kecy
Nedávno jsme slavili 1 rok tohoto blogu, teď se slzami v očích (alespoň u mě) končíme. Ani nevíte, jak je tohle pro mě těžký krok. A tak nemám srdce všechnu tuhle práci smazat. Ano, ano, blog tu zůstane, sám, opuštěný, zanedbaný ... Ale možná se k němu jednou vrátím a všechno to tady znova rozjedu, naberu nová SB a zjistím, jestli existují blogy těch starých ... nebo možná ne ... To ukáže jen čas.
A proč to všechno ? Protože už na blog nemám čas, a i kdyby jsem měla, nebavilo by mě to. Už jsem vystřízlivěla z toho prvního hlubokého "blogového šílenství", kdy jsem psala nejmíň 10 článků za den a každý večer před spaním jsem přemýšlela o čem budu další den psát. Už tu není ani ten pocit, kdy s radostí zapnu počítač, oběhnu všechny SB, odpovím na komentáře a spokojeně budu blog vyšperkovávat. Poslední dobou to bylo spíše z donucení, přijít sem, obíhat, stále zdokonalovávat ...
Teď mi bude mnohem líp, nebudu mít výčitky svědomí, že jsem zase nenapsala článek, neoběhla nebo nezačala slíbenou soutěž.
Takže se tu mějte, blogů užívejte (s mírou) a na reálný svět nezapomínejte !!

Pac a pusu ... Vaše PajhusQa

Ke$ha Dessign ....

3. března 2010 v 13:15 | LucisheQ ♥

Neu Dessign o5 gaga ....

2. března 2010 v 20:47 | LucisheQ ♥